Архів новин за 03.09.2022

news teaser image

Бавовнятко, котик Марсик і веселі херсонські кавуни: найкращі меми тижня

Навіть у складних ситуаціях українці не втрачають почуття гумору та підтримують один одного в соцмережах кумедними мемами та фотожабами.

news teaser image

Укрзалізниця запускає евакуаційні потяги для громадян України в Криму

Укрзалізниця запускає безкоштовні потяги для евакуації українців із Криму. Вони вирушать із Запоріжжя, Кривого Рогу та Одеси.

ЗАЕС знову на резервній лінії електропередач, працює один енергоблок

Ще три лінії були втрачені раніше під час воєнних дій.

news teaser image
фото

Із Волині на фронт відправили спецзамовлення – домашні сирники

Із Волині на передову поїхало чергове авто. Волонтери та благодійники його вщент заповнили необхідними речами, про які просили бійці. Виконали навіть спецзамовлення – «домашні сирники».

news teaser image
фото

Відзавтра Україною курсуватиме унікальний арт-потяг

На маршруті Запоріжжя - Львів, із 4 вересня 2022 року, курсуватимуть у складі поїзда №32/31 вагони «Потяга до перемоги». 7 пасажирських вагонів, розписані кращими українськими митцями і присвячені тимчасово окупованим територіям та подвигам українців.

news teaser image

У окупованому Токмаку український коригувальник підірвав себе та ворогів

В окупованому Токмаку, зі словами «Слава Україні!», українець підірвав себе та росіян, які прийшли його затримувати. Чоловіка звали Максим Махринов, йому було 38 років.

news teaser image

Футболіст із волинського Полісся – в основі «Шахтаря»

Футболіст із Камінь-Каширщини Едуард Козік закріпився в основному складі «Шахтаря». Шлях у професійний футбол для цілеспрямованого 19-річного юнака із Грудок розпочався зі спеціалізованої спортивної школи-інтернату в Володимирі. Едуард Козік зізнається, що футбол для нього «був і є таким необхідним і важливим, як їжа для людини».

news teaser image

У Німеччині майже не лишилося місця для біженців із України

У 12 із 16 федеральних земель Німеччини не залишилося місця для українських біженців. Там кажуть, що до ФРН уже втекло понад 980 тисяч людей, тож землі і муніципалітети почали заморожувати прийоми.

ЗАЕС знову відключили від мережі та зупинили один із реакторів, – МАГАТЕ

Проте вона подає електроенергію в мережу через резервну лінію, яка, за потреби, здатна забезпечити і живлення ЗАЕС.

news teaser image

У Нововолинську в ліцеях цифровізація в дії

У школах Нововолинська запровадили електронні щоденники та журнали. Увесь облік, оцінювання, домашні завдання тепер в одному онлайн сервісі. Електронний щоденник також можна завантажити на мобільний. Доступ до шкільних журналів мають і батьки.