14 бригада та ВНУ підписали меморандум про співпрацю

14 бригада та ВНУ підписали меморандум про співпрацю

На Донеччині командир нашої 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого полковник Олександр Охріменко та ректор Волинського Національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписали меморандум про співпрацю.

Про це інформують на сторінці бригади.

В основі співпраці лежить спільна навчальна, наукова, інформаційна, суспільна робота, державницько-патріотичні ініціативи та заходи, які спільно втілюватимуть в життя.

Під час зустрічі обговорили стратегію та плани реалізації спільних проєктів, ситуацію на лінії фронту, який тримає Князівська бригада, перспективи навчання у ВНУ ім.Лесі Українки військовослужбовців 14 ОМБр, зокрема, тих, які отримали поранення під час бойових дій, та дітей воїнів Князівської бригади.

Командир 14 окремої механізованої бригади Олександр Охріменко вручив Анатолію Цьосю Відзнаку командира 14 ОМБр імені князя Романа Великого та бригадний мерч, що, за словами ректора Волинського вишу, стало для нього великою честю та несподіванкою.

Сам Анатолій Цьось прибув на фронт до воїнів нашої бригади з «подарунками», серед яких, зркрема, сонячні батареї та лікарські засоби (еліксири та мазі), які виготовляють студенти та викладачі ВНУ ім.Лесі Українки, а також волонтерська допомога від наших друзів із Польщі та Франції.

Нагадаємо, нещодавно бійців 14 бригади нагородили на передовій.

Можливо зацікавить