Четверо пенсіонерок з Волині створили волонтерський батальйон «Горішок»

Четверо пенсіонерок з Волині створили волонтерський батальйон «Горішок»

У селі Веснянка Ківерцівського району четверо жінок створили волонтерський батальйон «Горішок». Жінки щодня збираються у будинку, де пакують енергетичні набори для військових.

Жінки лущать горіхи, додають родзинки та цукерки усе пакують в торбинки та відправляють військовим, – розповіла Суспільному одна із волонтерок батальйону Тетяна Хомячук. Жінка долучила до волонтерства і свою маму — Любов Хомячук.

Назва батальйону виникла жартома, — каже жінка, – чистили горіхи сміялися і хтось сказав: Ось який в нас батальйон «Горішок»! Так назва і закріпилася.

Продукти пенсіонерки частково купують за гроші з власної пенсії, допомагають волонтери та місцеві жителі.

Учні місцевої школи до пакунків, які формують жінки, приносять патріотичні малюнки та листи зі словами підтримки для військових.

«Любимо», «Чекаємо живим дому», «Привіт з Веснянки», «З Вами Бог і Україна» – пишуть діти, що дуже хвилюються за захисників України та чекають їхнього повернення живими та здоровими додому», — розповідає волонтерка батальйону «Горішок» Галина Козлова.

Зі словами молитви складає пакунки пенсіонерка Олена Миндреску. Вона чекає з війни двох синів, які нині служать у лавах Збройних сил України.

Загалом до складу батальйону входять донька та мама – Тетяна та Любов Хомячуки, Олена Миндреску та Галина Козлова.

Скільки пакунків уже зібрали, – говорить волонтерка Олена Миндреску не рахували. Додає: але точно більше ніж пів тисячі.

 

Можливо зацікавить