Чи можна ще отримати 6 500 гривень державної підтримки

Чи можна ще отримати 6 500 гривень державної підтримки

У волинському сегменті мережі «Фейсбук» поширюють повідомлення про начебто відновлення виплат 6 500 гривень з державної підтримки. Фактчекери проєкту «Брехунець» перевірили цю інформацію і з'ясували, що це ФЕЙК!

Про це пише Район.in.ua.

Зокрема, у соцмережах поширюють такий меседж:

!!ТЕРМІНОВО!! НБУ назвав причину, чому НЕ прийшли кошти 6 500 грн тим, хто залишився без роботи через війну, або сплатили податок за 4 квартал. ПриватБанк, ОщадБанк, Монобанк та інші будуть сплачувати кошти. Як тепер подати заяву та коли будуть сплачувати, дізнавайтеся за посиланням.

Чи можна ще отримати 6 500 гривень державної підтримки

Насправді Кабінет міністрів України завершив усі виплати у 6500 гривень у рамках програми «єПідтримка», яка стартувала у березні 2022 року. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання уряду ще 7 липня:

Програма «єПідтримка», яку ми запустили ще в березні, повністю реалізована. Всі, хто подавався на виплату в розмірі 6500 гривень, – її отримали. Це майже 5 мільйонів громадян. Фінальна сума всіх виплат склала 30 мільярдів 900 мільйонів гривень, – сказав прем’єр.

Не рекомендують переходити за сумнівними посиланнями і в пресслужбі ПриватБанку. Та застерігають, що інформацію про виплати від державних органів необхідно перевіряти на сайтах або за телефонами гарячих ліній цих установ. Також гарячі лінії банків можуть надати консультацію, які саме виплати здійснюють на цей час.

Можливо зацікавить