Держава-терорист поширює фейки, аби виправдати свої звірства і звинуватити в них Україну, - СБУ

Держава-терорист поширює фейки, аби виправдати свої звірства і звинуватити в них Україну, - СБУ

"Пологовий будинок давно не працював, там була база військових, а фото і відео руйнувань взагалі постановочні", - так низько і цинічно Росія намагається запустити фейк про вчорашній обстріл Маріуполя, зокрема, напад ворога на пологовий будинок та лікарню.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ. 

"Це – нелюдський вчинок, за який окупантам обов’язково доведеться суворо відповідати: і перед нашими воїнами, і перед Гаазьким трибуналом", - повідомляють у СБУ.

"Вигадати таке може тільки збочена фантазія. Як і інші фейки про секретні тюрми в Україні, біологічну зброю, хімічні атаки та навіть бойових кажанів (мабуть, теж «бандерівців і нацистів»?), про яких офіційно говорить російське міноборони…", - інформують в установі.

Зазначається, що держава-терорист продукує фейки, аби виправдати свої звірства і звинуватити в них Україну. Як-от, наприклад, російські окупанти всерйоз розглядають можливість підірвати склади аміаку на Харківщині, аби звинуватити у цьому ЗСУ. Також, за даними СБУ, проробляються варіанти вчинення й інших провокацій.

"Але, нешановні окупанти, що б ви не вигадували, вам ніхто не повірить – ні українці, ні весь цивілізований світ, ні навіть свої ж співвітчизники.Ви по-справжньому хворі, якщо робите такі злочини. А отже – будемо лікувати. Наші військові це гарно роблять уже 15 днів. І будуть це продовжувати до Перемоги України!" - підсумовують в СБУ України. 

 

Можливо зацікавить