Дівчинка з Білорусі передала свій дрон на допомогу українським військовим

Дівчинка з Білорусі передала свій дрон на допомогу українським військовим

Білоруська дівчинка Варя, яка зараз із батьками живе у Чехії, відправила свій дрон для допомоги ЗСУ у війні Росії проти України.

Подробицями цієї історії поділилася кандидатка у президенти Білорусі Світлана Тіхановська.

Вона також показала записку, яку дівчинка відправила до України разом із посилкою. У ній говориться: «Вітаю. Мене звуть Варя. Я надсилаю вам свій улюблений дрон. Він вам потрібніший. Хочу, щоб ви були всі живі. Будь ласка, коли проженете всіх фашистів з України, звільніть потім мою Білорусь».

Тихановська розповіла, що дівчинка дуже довго збирала на дрон, який передала в Україну.

«Її батьки надіслали мені її фото, і я хочу поділитися ним з вами. Героїв треба знати в обличчя. А Варя – без перебільшення – героїня», – повідомила Тихановська.

Політикиня також звернулася до білорусів, які чинили опір тому, що з території Білорусі російські ракети бомбардують українські міста.

«Саме такі вчинки, як Варін, дають сили і впевненість чинити опір, відстоювати майбутнє ось таких дітей, як вона, працювати, допомагати, робити ще більше. Багато хто запитує, як стати частиною Антивоєнного Руху. Маленька Варя дала найкращу відповідь на це запитання. Потрібно просто почати робити те, що ви можете, на підтримку Білорусії та України. Дякую тобі, Варю. Живе Білорусь – і Слава Україні!» - Додала Тихановська.

Дівчинка з Білорусі передала свій дрон на допомогу українським військовим

Можливо зацікавить