До місцевих бюджетів Волині сплатили понад 76 мільйонів гривень податку за землю

До місцевих бюджетів Волині сплатили понад 76 мільйонів гривень податку за землю

Упродовж січня-лютого до місцевих бюджетів Волині сплатили 76,3 мільйона гривень плати за землю.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, місцеві бюджети області отримали 68,5 мільйона гривень плати за землю від юридичних осіб і понад 7,8 мільйона гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи-землевласники та землекористувачі.

«Громади будуть фінансово спроможними лише за умови своєчасного виконання податкових зобов’язань усіма платниками податків. Тому всі мешканці територіальних громад та господарюючі суб’єкти, які мають у власності майно, що підлягає оподаткуванню, повинні подбати про своєчасні розрахунки з бюджетом, оскільки майнові податки належать до бюджетоутворюючих. Із огляду на обставини воєнного часу саме зразкова податкова дисципліна на територіях, де не ведуться активні бойові дії – основа належного фінансування  соціально-економічних програм та заходів оборонного характеру», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що лідерам громад не буде зайвим проаналізувати ситуацію зі сплатою майнових податків і, за потреби, інформувати органи ДПС про потенційні джерела залучення додаткових податкових надходжень.

Окрім поточних платежів громадянам варто подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, – нагадують у податковій службі.

 

Читайте також:

Можливо зацікавить