Екс-заступника голови Волинської ОВА підозрюють у переправленні за кордон військовозобов'язаних

Екс-заступника голови Волинської ОВА підозрюють у переправленні за кордон військовозобов'язаних

Колишнього заступника начальника Волинської обласної військової адміністрації підозрюють у сприянні в незаконному переправленні за кордон військовозобов'язаних. Про це повідомляє прокуратура Волині. Керівник Волинської обласної прокуратури Віктор Тимчук повідомив ексзаступнику начальника Волинської обласної військової адміністрації - керівнику Координаційного центру області на період дії воєнного стану про підозру у службовому підробленні та сприянні, з використанням службового становища, у незаконному переправленні осіб через державний кордон України.

За даними слідства, посадовець видавав завідомо неправдиві офіційні документи – листи, із зазначеною у них недостовірною інформацією про мету виїзду військовозобов'язаних чоловіків у Республіку Польща – нібито для доставки гуманітарного вантажу.

Таким чином він сприяв безперешкодному виїзду з території України осіб, виїзд яких у період дії правового режиму воєнного стану відповідно до чинних нормативно-правових актів обмежений.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.

Ймовірно мова йде про заступника голови Волинської облдержадміністрації Андрія Ярмольського, якого Юрій Погуляйко звільнив 4 квітня 2022 року. Зауважимо, що Андрій Ярмольський – син колишнього голови Луцької РДА Ігоря Ярмольського. Перед призначенням на посаду у Волинській ОДА він працював на посаді першого заступника голови Івано-Франківської ОДА. Раніше ж провадив адвокатську діяльність, був засновником адвокатських об'єднань.

Можливо зацікавить