Футболістка з Волині стала чемпіонкою Румунії

Футболістка з Волині стала чемпіонкою Румунії

20-річна футболістка з смт Стара Вижівка Олександра Кревська у складі «Олімпія» Клуж стала чемпіонкою Румунії та виборола Кубок Румунії з футболу.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram, – пише «ВолиньPost». 

Олександра є гравцем футбольного клубу «Шахтар» з липня 2021 року і провела там 10 матчів, де встигла забити 7 голів.

Футболістка розповіла, що коли почалося повномасштабне російське вторгнення, команду евакуювали до Румунії. Будучи там, вона зайнялася пошуком клубу, де змогла б грати.

«Серед безлічі варіантів я вибрала »Олімпію« Клуж. Я прочитала, що ця команда безліч раз здобувала чемпіонство як в чемпіонаті, так і в Кубку, це означало , що потрібно готуватись до значної конкуренції», - поділилася вона.

Тож «Шахтар» дозволив «Олімпії» орендувати свою гравчиню, поки в Україні триває війна.

5 червня відбувся фінал Кубку Румунії, де зіграли «Хеніу» Прунду-Біргеулуй та «Олімпія» Клуж. У результаті перемогла «Олімпія» з рахунком 2:6.

У коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost футболістка розповіла, що може продовжити грати за румунський клуб, поки не вирішать питання стосовно відновлення футбольних матчів в Україні.

Футболістка з Волині стала чемпіонкою РумуніїФутболістка з Волині стала чемпіонкою РумуніїФутболістка з Волині стала чемпіонкою РумуніїФутболістка з Волині стала чемпіонкою Румунії

Можливо зацікавить