Голлівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Україну

news image

Американська актриса прибула до України, де побувала в Ірпені, дитячій лікарні «Охматдит» та зустрілася із Володимиром Зеленським.

Про це повідомляють в телеграм-каналі Київської обласної державній адміністрації.

Акторка була на місці зруйнованого російськими військами житлового комплексу в Ірпені.

Зазначається, що разом із заступником голови Київської ОВА Віталієм Власюком знаменитість навідалася до однієї з ірпінських сімей, яка втратила житло під час російських обстрілів мирних будинків. Від свідків жахливих подій вона почула про факти воєнних злочинів окупаційних військ та все, що довелося пережити мирним людям під час воєнних дій у місті.

Джессіка Честейн висловила солідарність всьому українському народу та була вражена масштабами руйнувань, що по собі залишила армія росії.

«Ми вдячні всім, хто підтримує нас і не залишає наодинці з жахливою трагедією. Дуже важливо, аби правду про війну в Україні, військові злочини росії на Київщині знав увесь світ. І саме всесвітньовідомі діячі культури можуть розповісти про це. Дякуємо Джессіці Честейн за підтримку та рішучість», – підкреслив Віталій Власюк.

Голлівудська акторка Джессіка Честейн відвідала УкраїнуГоллівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Україну

Суспільне повідомляє, що Честейн ще побувала в дитячій лікарні "Охматдит", де їй розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Жінка відвідала дітей із Херсона та Чернігова, які проходять там лікування.

«Для нас такі візити відомих людей надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ іще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні. Дякую за підтримку!», - прокоментував приїзд Джессіки Честейн президент України.

Голлівудська акторка Джессіка Честейн відвідала УкраїнуГоллівудська акторка Джессіка Честейн відвідала Україну

Можливо зацікавить