Готові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на Волині

news image

Підрозділи Волинської бригади тероборони, які нині стоять на сторожі північних державних рубежів України, продовжують нарощувати систему інженерних загороджень в зоні своєї відповідальності. 

Про це пишуть на сторінці тероборони у фейсбуці

Зокрема, на ділянках, де є хоча б теоретична ймовірність проходу ворожої піхоти, облаштовуються протипіхотні бар’єри з армованої колючої стрічки «Єгоза». Спроба подолати такий бар’єр гарантує ворогові одержання множинних рваних ран. 

І це тільки один із сотень різновидів різноманітних «сюрпризів», які підготували впродовж 11 місяців волинські тероборонівці.

«Тож непроханим гостям варто ще і ще раз подумати, перш ніж потикатися в Україну з північного напрямку – тут є кому впевнено виписувати їм путівки до пекла у потрібній кількості!» - йдеться у дописі. 

Готові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на ВолиніГотові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на ВолиніГотові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на ВолиніГотові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на ВолиніГотові дати відсіч ворогу: як нарощують систему інженерних загороджень на Волині

Читати також: 

Можливо зацікавить