Громадський простір у Британії прикрасив Union Jack у синьо-жовтому кольорі

Громадський простір у Британії прикрасив Union Jack у синьо-жовтому кольорі

Готуючись до 70-річчя правління Королеви Єлизавети, в англійському місті Хоршам, що знаходиться за 50 км на південь від Лондона, один з громадських просторів прикрасили виготовленими дітьми прапорцями. І ось поміж традиційних британських є особливий - розфарбований у синьо-жовтні кольори.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише лучанка Анна Данильчук. 

«Котрийсь малий британець чи британка віддали нам шану і просту дитячу щирість розфарбувавши Union Jack нашими кольорами», - повідомила вона. 

Лучанка також зазначила, що це фото отримала від небайдужих англійців, які дивляться її влог на You Tube про російську війну в Україні, про українську історію і традиції, трагедії і перемоги.  

«За три місяці з 47 підписників у мене стало їх понад 4000. Знаю, це не багато за мірками Ютубу, але прогрес очевидний. Проте, головне тут не кількість, а якість коментарів і людей, що підтримують Україну звідусіль. Я вже маю в голові і серці десятки історій, про які сподіваюся таки напишу. Незвичні, неочікувані, глибокі зв’язки України зі світом вчергове доводять нашу тривалу присутність у глобальній історії і особливу роль у моральності людства», - додала Анна Данильчук. 

Можливо зацікавить