Іменну ручку Байдена продали за 600 тисяч гривень, гроші підуть на ЗСУ

Іменну ручку Байдена продали за 600 тисяч гривень, гроші підуть на ЗСУ

Іменну ручку президента США Джо Байдена продали на благодійному аукціоні за 600 тисяч гривень, гроші підуть на пікапи для Збройних сил України. Подібною ручкою він підписав закон про ленд-ліз для України.

Про це повідомили в Укроборонпромі, пише УНН.

«Сьогодні ми передали іменну ручку Джо Байдена переможцю благодійного аукціону... Цей допис мав би стати історією про людину, яка придбала лот за 600 тисяч гривень на закупівлю пікапів для новоствореного 47-го батальйону ЗСУ», - зазначили у концерні.

При цьому вказавши, що натомість це буде допис-подяка, бо переможець торгів попросив не робити досягнення з його вчинку, прокоментувавши це так: «Ми просто допомагаємо. Не заради уваги до себе. Уваги зараз потребують наші Збройні сили».

Відомо лише те, що переможця аукціону звати Олександр. Він - один із учасників благодійної ініціативи заради підтримки українських волонтерських організацій та рухів.

«Хлопці вирішили взяти участь в аукціоні, аби допомогти новоствореному батальйону під командуванням Івана Шаламаги та Валерія Маркуса», - зазначили в Укроборонпромі.

Можливо зацікавить