Коли Україна зможе витіснити ворога на позиції 23 лютого: думка генерала США

Коли Україна зможе витіснити ворога на позиції 23 лютого: думка генерала США

Вже до кінця літа Україна зможе відтіснити ворожі російські війська на позиції, які вони займали на 23 лютого 2022 року. Про це заявив американський генерал-лейтенант у відставці, екскомандувач Сухопутним командуванням союзників та армією США в Європі Бен Ходжес.

Про це повідомляє телеканал «Дім».

Зараз Ходжес є провідним військовим експертом Центру аналізу європейської політики у Вашингтоні.

Він зазначив, що вирішальним фактором перемоги буде правильно налагоджена логістика.

«Я вважаю, що логістичні можливості росіян погіршуються, натомість можливості українців навпаки. І коли буде правильне становище, російські сили впадуть, буде кульмінація. Я думаю, це, швидше за все, відбудеться у серпні», – зазначив він.

«За моєю оцінкою, до кінця літа українські війська відсунуть російські як мінімум до лінії, на якій ті були 23 лютого», – прогнозує Ходжес.

Ходжес констатував, що у ворожої армії все ще багато артилерії та ракет, а його прогноз справдиться після того, як вони закінчаться.

«Коли вони не зможуть чинити тиск на українські війська – від Херсона до Донбасу, тоді й буде наступна переломна точка на цій стадії операції. І тоді до кінця літа, якщо ми виправимо тилове забезпечення, логістику, то ЗСУ зможуть вигнати російські війська», – зазначив генерал.

Можливо зацікавить