Ковельська громада провела в останню путь захисника України

Ковельська громада провела в останню путь захисника України

20 травня ковельчани попрощались з із захисником України Дмитром Ягодою. Він загинув 15 травня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

У Свято – Благовіщенському соборі відбулась панахида за військовослужбовцем. Тоді жалобна процесія пройшла на площу Героїв Майдану, повідомляє Ковельська міська рада.

«Знову сумна подія зібрала нас разом. Ми проводимо в останню путь нашого Героя. Дмитро з багатодітної родини. Також у Збройних силах України служить його брат, якому дозволили приїхати, і він сьогодні разом з нами. Спасибі батькові Вікторові Степановичу за таких синів. Глибоке співчуття всім рідним і близьким. Ми повинні зробити все, щоб ці жертви не були марними. Щоб Україна, за яку поклали життя наші хлопці, була такою, про яку вони мріяли«, – сказав міський голова Ігор Чайка.

Дмитру Ягоді нещодавно виповнилось 45 років. У Збройні сили України пішов добровольцем: мав хорошу підготовку, у минулому служив у спецназі. У нього залишився син Роман.

Можливо зацікавить