Лучанка стала срібною призеркою Чемпіонату світу

Лучанка Оксана Мотрунчик повернулася до тренувань після Чемпіонату світу з жиму лежачи. Змагання відбулися у Казахстані з 21-го по 29 травня. Спортсменка стала срібною призеркою у ваговій категорії до 47 кг, з результатом – 100 кг.

Про це інформує «Суспільне».

Для Оксани це були перші міжнародні змагання від початку вторгнення російських військ в Україну.

Спортсменка каже: після 24-го лютого місяць була перерва у спорті. Через відсутність авіаперельотів з України, дорога до Казахстану зайняла три дні в один бік.

«Важко було в моральному, бо емоційно виснажені через війну, і особисто я дуже хвилювалася, як це буде сприйматися суспільством, оточенням, бо кажуть "не на часі". Про те ми потихенько спланували тренувальний процес», – говорить спортсменка.

«Кожна перемога моїх спортсменів – це стимул для подальшої роботи, а перемога у такий складний час для держави є ще більш важливою», – каже тренер Олег Хом'як.

У підсумку змагань, жіноча збірна України у Казахстані посіла третє командне місце на Чемпіонаті світу з жиму лежачи.

Разом з Оксаною Мотрунчик Волинь також представляла Оксана Ведмідь, яка стала чемпіонкою світу в категорії до 52 кілограмів витиснувши вагу 135 кілограмів.

Зараз Оксана Мотрунчик готується до участі в Чемпіонаті Європи з жиму лежачи, який відбудеться у серпні в Угорщині.

Лучанка стала срібною призеркою Чемпіонату світу Лучанка стала срібною призеркою Чемпіонату світу

Можливо зацікавить

Вихованці луцького «Любарта» стали чемпіонами юнацької екстраліги з футзалу U-17

війна в Україні скандал
відео

«Відкритим текстом сказали, що будемо заважати»: деталі скандалу між вдовою воїна та рестораном під Луцьком

Тимощук УАФ

Зрадник з Луцька Тимощук проти Української асоціації футболу: відбулось перше засідання арбітражного суду