Лучанка виграла «золото» на світових Іграх Воїнів за стрільбу із лука

Лучанка Майя Москвич здобула золоту медаль на всесвітніх змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів) за стрільбу із лука.

Про це повідомляють у соцмережах.

Лучанка виграла «золото» на світових Іграх Воїнів за стрільбу із лукаЛучанка виграла «золото» на світових Іграх Воїнів за стрільбу із лукаЛучанка виграла «золото» на світових Іграх Воїнів за стрільбу із лука

20 серпня у спортивному комплексі ESPN Wide World of Sports у США стартували міжнародні спортивні змагання Ігри Воїнів.

Українська збірна розпочала змагальний день з кульової стрільби. Це – новий вид спорту для наших спортсменів, який вони опанували з нуля. Проте вже у перший день українці здобули відразу дві перемоги: «золото» - Майя Москвич та «срібло» Артем Лукашук.

Можливо зацікавить

Волинянин став чемпіоном відкритого кубка Європи з дзюдо у Варшаві

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги

червона картка

Футболіст з Волині награв на вилучення за десять хвилин

В'ячеслав Шевчук Рух УПЛ

«Відома футбольна постать»: лучанин став генеральним менеджером клубу Прем'єр-ліги

війна марафон
відео

Легкоатлетка з Волині тренує до Бостонського марафону дівчинку, яка втратила обидві ноги у Краматорську

Національна збірна України з тенісу готується до змагань у США. Фото
фото

Кварцяний Євро-2024

Україна - Ісландія: відомий тренер з Луцька прокоментував матч фіналу плей-оф відбору на Євро-2024