Лукашенко знову обманув Путіна: як планували наступ на Львів через Волинь, - Геращенко

Лукашенко знову обманув Путіна: як планували наступ на Львів через Волинь, - Геращенко

За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, Лукашенко на зустрічі у Кремлі давав Путіну обіцянку наступати на Україну не пізніше 21 березня, через це днями з Києва було повністю евакуйовано залишки дипломатичної місії Білорусі. Про це пише ТСН.

"Завдання, яке було поставлено Лукашенку - це масований наступ на Львів через Волинь з метою перерізати всі дороги, що ведуть до ЄС і якими в Україну йде постачання зброї зі США, Британії, країн ЄС. Особливо це стало важливим для Путіна після схвалення Конгресом США пакета допомоги на 13,6 мільярда доларів, який включає в себе зокрема 9 000 протитанкових комплексів Javelin, що більше, ніж кількість всіх танків, САУ і бронемашин в армії вторгнення РФ", - розповідає Геращенко.

Через те, що білоруси не хочуть воювати з українцями, в оточенні Путіна опрацьовується варіант насильницького усунення Лукашенка від влади шляхом перевороту, який планується організувати спецслужбами РФ разом з їхніми агентами в КДБ і збройних силах Білорусі.

Лукашенко вже знає про плани Путіна та може розпочати «чистку» свого оточення від його агентів.

Можливо зацікавить