"Можу битися тільки лівою рукою": Ілон Маск продовжує тролити путіна

"Можу битися тільки лівою рукою": Ілон Маск продовжує тролити путіна

Декілька днів тому Ілон Маск опублікував у твіттері повідомлення про те, що викликає путіна на двобій: "Я кидаю виклик Володимиру Путіну. В єдиноборстві. Ставка - Україна".

Замість президента рф відгукнувся голова Роскосмосу Дмитро Рогозін. Він відправив Маску уривок з “Казки про попа і наймита його Балду” А. С. Пушкіна. Та коментатори зазначили, що цим Рогозін лише зганьбився, адже порівняв путіна з наймитом Балдою.

Після Рогозіна відповідь Маску дав Рамзан Кадиров. У своїй "грізній відповіді" Кадиров заявив, що "не радив би тягатися з Путіним", назвав Ілона Маска "твіттерним бізнесменом", а Путіна – "світовим політиком, стратегом та грозою Заходу та США". Мовляв, Путін буде "негарно виглядати, якщо битиме слабшого від себе супротивника".

При цьому Кадиров, як заведено у "політиків" із Росії, використав тюремну звичку і спробував принизити опонента, називаючи його жіночим іменем Ілона замість Ілон.

Кадиров також похизувався чеченськими бійцівськими клубами, російським університетом спецназу і чеченським республіканським пропагандистським каналом, де Маску "розкажуть про американські методи чорного піару та навчать вести соцмережі". "Приїзди в Грозний, тут із тебе зроблять чоловіка", – пихато закликав Кадиров.

На багатослівний хамський допис Кадирова Маск дав відповідь усього з двох речень: "Дякую за пропозицію, але таке чудове навчання дало б мені надто велику перевагу. Якщо він боїться битися, я погоджуся використовувати лише ліву руку, а я навіть не лівша", – написав Маск. І жартівливо підписався "Ілона".

Можливо зацікавить