На підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у Каннах

На підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у Каннах

Цього року важливою місією Національного павільйону України у Каннах, крім просування та експорту українського кіно, є заклик до світу підтримати креативний сектор, культуру України та українську кіногалузь, яка зазнає значних втрат через війну в країні. Про це повідомляють на сайті Держкіно.

Для підтримки української кіногалузі Державне агентство України з питань кіно та Український національний павільйон, за сприяння мерії Канн, організовують благодійний вечір-аукціон із унікальними кінематографічними та мистецькими лотами.

Серед представлених на аукціоні робіт будуть оригінальний сторіборд до стрічки «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, постери до найвидатніших українських фільмів XX століття, а також картина Владислава Шерешевського Cats, написана 19 березня 2022 року після обстрілів і руйнування житлових будинків Маріуполя російськими військами – діти тоді вибігали з домівок, тримаючи в руках лише домашніх тварин.

На підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у КаннахНа підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у КаннахНа підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у Каннах

Ще один значущий лот, картини Івана Марчука «Виходять мрії з берегів» та «Замріяні копички» має представити сам відомий автор.

На підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у КаннахНа підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у Каннах

Гостям благодійного вечора покажуть відеопрезентацію про українських кінематографістів, які зараз змушені захищати Україну зі зброєю в руках замість роботи над фільмами. Подію підтримає своїм виступом відомий український гурт Kazka& Kadebostany.

На підтримку України проведуть благодійний вечір-аукціон у Каннах

Кожен запрошений зможе зробити свій внесок у збереження свободи й незалежності української держави. Усі зібрані кошти будуть використані на підтримку України.

Можливо зацікавить