На Волинь з’їхалися десятки мотокросменів, щоб позмагатися за титул чемпіона

news image

У Ковелі понад 60 спортсменів випробовують місцеву трасу і змагаються за титул найкращого на чемпіонаті України, відкритому кубку Ковеля серед аматорів та ветеранів. Мотокросмени оцінюють ковельську трасу, як круту.

Про це пише ПроКовель. 

На мототреку урочища Люблинець змагаються спортсмени у класах 50 см, 65-85 см, аматори, МХ1/МХ2, OPEN, ветерани, квадроцикли.

«Мотоциклетний спорт у Ковелі отримав друге дихання, адже тепер цим видом у нас займається новий голова федерації Владислав Голечко. Він має хорошу підтримку від голови Волинської федерації Ігоря Узналі. Ці люди віддані мотоспорту, який має досить серйозні традиції в місті. Спортсменам бажаю чесної боротьби, а усім нам - спільної Перемоги над ворогом», - сказав під час відкриття Ковельський міський голова Ігор Чайка.

Дмитро Лук’янчук приїхав із Здолбунова усією родиною. Він, його десятирічна донечка Мілана, сини - семирічний Женя і шестирічний Денис - усі учасники змагань.

Кажуть, що дуже люблять цей спорт. Мама Марія їх підтримує і теж подорожує разом з ними.

«Траса тут крута, хороший ґрунт, усе добре підготовлене. Ми поїздили і бачили різні, ковельська - європейського рівня» - каже найстарший у родині мотокросмен.

На думку юних учасників із Рівного - Арсена і Давида, у Ковелі складна дистанція, з крутими трамплінами. Втім, все це додає техніки та майстерності.

Можливо зацікавить