На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

27 травня відбулася толока з прибирання давнього польського цвинтаря у села Скірче Торчинської громади. Про це йдеться на сторінці громади.

Село Скірче має «польську» сторінку у своїй історії. За переказами, саме тут поховано і відому польську письменницю Єву Фелінську (померла ще у 1859 році).

На польському кладовищі є і могилка малолітньої сестри Єви Фелінської, а загалом тут багато склепів, гарних пам'ятників на могилах.

Завдяки старанням старости села Світлани Федонюк, до прибирання долучилися місцеві жителі, працівники СГПП «Дружба» та волонтери.

«Дуже вдячні братам полякам за їхню людяність і підтримку України у непростий час. Цінуємо вашу доброту. Ми щороку намагаємося привести до ладу польське кладовище. Але цьогоріч з особливим завзяттям працювали. Бо розуміємо: війна назавжди поєднала два народи: Україну та Польщу. Мусимо думати не лише про сьогодення, але й дбати про збереження польської історії в Україні», - зазначила Світлана Федонюк.

На Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячностіНа Волині продовжують впорядковувати польські кладовища на знак вдячності

Нагадаємо, що раніше волиняни на знак подяки полякам прибрали католицький цвинтар у Голобах. 

Можливо зацікавить