На Волині затримали білоруського шпигуна, який передавав дані ворогу

На Волині затримали білоруського шпигуна, який передавав дані ворогу

За минулу добу 20 березня Служба безпеки України у Волинській області затримала громадянина Білорусі, який збирав для ворога інформацію про розміщення та пересування техніки ЗСУ та стан мобілізації у регіоні.

Чоловіка завербували ворожі спецслужби під час однієї з поїздок до Білорусі. 17 лютого він приїхав на територію України, де і проживав весь цей час. 24 лютого телефоном білорус отримав завдання зібрати інформацію про українських військових, переміщення військової техніки, та розміщення блокпостів. Усі зібрані матеріали я передав людям, з якими я спілкувався.

Пізніше, за словами шпигуна, з ним зв'язався Олексій, який поставив завдання сфотографувати військову техніку, і надсилати фото на телефон. Під час однієї з розмов з білоруським оперативником, чоловіка затримали. 

 

У Луганській області СБУ розслідує дії представника «пресслужби» так званої «ЛНР» Івана Філіпоненка, який публічно заявляв нібито про здачу Рубіжного окупантам.

У Дніпропетровській області схопили проросійського агітатора, який поширював вигідні Кремлю фейкові матеріали у соцмережах і збирав дані щодо обороноздатності Києва та Дніпра.

У Кіровоградській області викрила українця, який відкрито підтримував широкомасштабне вторгнення РФ і висловлював проросійську позицію.

Зараз усі колаборанти затримані і відповідатимуть за свої дії перед законом.

Можливо зацікавить