«Наші Герої - ЗСУ»: У Нововолинську дитячими малюнками прикрасили білборди

«Наші Герої - ЗСУ»: У Нововолинську дитячими малюнками прикрасили білборди

У Нововолинську дитячими малюнками оновили білборди, розміщені на різних вулицях міста

Про це на своїй у Фейсбуці повідомив міський голова Борис Карпус.

Так, за його словами, нещодавно у місті відбувся конкурс малюнків на тему «Наші Герої - ЗСУ». Талановиті діти подали на розгляд журі понад 100 робіт. Кожен малюнок – особливий, адже наповнений щирою дитячою любов’ю до рідної країни та вірою в Перемогу.

Переможців визначали в трьох вікових категоріях. За рішенням журі на першому місці: Дамір Стрижачук, 7 років; Ольга Рудь, 13 років; Анастасія Чернікова, 15 років. На другому – Анастасія Баглик, 6 років; Дарія Селещук, 13 років; Жасміна Григоренко, 15 років. Треті місця посіли Роман Доманський, 9 років; Богдана Дорожко, 12 років; Богдан Боднар, 14 років. Додатково конкурсна комісія відзначила роботу Софії Возняк.

1 червня нагородили виконавців кращих робіт і вручили подарунки. Всі малюнки учасників були представлені на виставці. А найкращі прикрасили білборди в Нововолинську.

«Наші Герої - ЗСУ»: У Нововолинську дитячими малюнками прикрасили білборди«Наші Герої - ЗСУ»: У Нововолинську дитячими малюнками прикрасили білборди«Наші Герої - ЗСУ»: У Нововолинську дитячими малюнками прикрасили білборди

Можливо зацікавить