Назавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром Яценюком

news image

2 грудня мешканці Маневицької громади провели в останню земну дорогу жителя села Будки, молодшого сержанта Володимира Яценюка.

Про це повідомляє Маневицька селищна рада.

З початку березня 2022 року Володимир разом з багатьма патріотами пішов захищати українську землю від окупантів. Після отриманих поранень та контузії перебував на лікуванні, але, на жаль, серце Воїна зупинилося 30 листопада.

Церемонія прощання з військовослужбовцем розпочалась біля будинку в рідному селі та у місцевому Свято-Георгіївському храмі. Поховали військовослужбовця з усіма військовими почестями на кладовищі у Будках.

Назавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром Яценюком

«Схиливши голови перед світлою пам’яттю Володимира Леонідовича щирі слова співчуття рідним висловили Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, настоятель храму отець Іван, військовий комісар Олександр Плужнік, який вручив Грамоту пошани і скорботи Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного близьким Героя, у якого залишилась мама та троє дітей. Усією громадою розділяємо горе і непоправний біль з рідними та близькими. Вічна пам’ять Захиснику!» - йдеться в дописі.

Назавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром ЯценюкомНазавжди 45-річний: на Волині попрощались із загиблим героєм Володимиром Яценюком

Можливо зацікавить