"Перед самим виїздом в наш автомобіль вцілив снаряд:" сім'я з Ірпеня уже вдруге втікає від війни

"Перед самим виїздом в наш автомобіль вцілив снаряд:" сім'я з Ірпеня уже вдруге втікає від війни

За словами жінки, приїхавши до Луцька вони планували тимчасово тут лишитися, проте обстріл місцевого аеродрому змусив їх задуматися.

"Ми уже вдруге втікаємо від війни. Вісім років тому виїхали з Горлівки в Ірпінь, встигли там купити будинок. Да і загалом де ми уже тільки не були - в Генічеську, Запоріжжі, Ірпені", - розповідає жінка.

Їхній сімейний автомобіль розбили перед самим виїздом з міста: "В наш двір прилетів снаряд, і потрапив в автомобіль. Втікали лише з сумками, що взяли, те і маємо. Вибігли на Романівку через міст, звідти нас привезли до Києва, потім поїхали потягом до Львова, далі було Дубно. А уже там ми зустріли доброго чоловіка, який через Рівне привіз нас до Луцька. Тут нам раніше обіцяли квартиру, але поки добиралися, її зайняли уже. І нас прихистили у цьому хостелі", - розповідає Ольга.

Нагадаємо, що центр допомоги біженцям знаходиться в Адреналін Сіті за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. Наразі там надають безкоштовне поселення, гарячу їжу, чай, цілодобову медичну допомогу, психологічну підтримку, навчання на одноденному курсі "Тактична медицина та бойова підготовка", юридичні консультації. Телефон центру: 095 124 90 08.

Можливо зацікавить