Перемога для України: "Манчестер Сіті" стали чемпіонами Прем’єр-ліги

Перемога для України: "Манчестер Сіті" стали чемпіонами Прем’єр-ліги

Український футболіст Олександр Зінченко допоміг асистом забити гол та здобути повторно кубок англійської Прем’єр-ліги для свого клубу "Манчестер Сіті", а після матчу, огорнувшись синьо-жовтим стягом, присвятив перемогу Україні.

Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

Під час святкувань своєї команди Зінченко огорнув кубок синьо-жовтим прапором, з яким вийшов на поле після перемоги. Шанувальники в цей момент закричали, аплодуючи.

Не стримавши сліз, він присвятив символічно цю перемогу Україні й додав, що хотів би привезти його додому.

"Це незабутні емоції для мене. Для усіх українців, які зараз страждають і виживають в умовах російської агресії. Я дуже пишаюся бути українцем. І я хотів би одного разу привезти цей трофей в Україну. Для усіх українців, бо вони цього заслуговують.

Це в АПЛ - значить усе для мене. Я готовий померти за цих людей, за їхню підтримку. Те, що роблять ці люди у найважчий період мого життя - дуже ціню це та ніколи цього не забуду. Ніколи у моєму житті.

Якщо чесно, на початку я не думав багато про футбол, тому що важко забувати про те, що відбувається у моїй країні. Але з усією підтримкою, яку я мав у минулому та зараз, через це вдалося пройти. Ми зробили це, ось що я можу сказати", - сказав він.

Перемога для України:

Після гри "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відправиться у розташування збірної України для підготовки до вирішальних матчів плей-оф відбору на ЧС-2022.

У попередньому сезоні 2020/21 "Манчестер Сіті" також здобули першість в англійській Прем’єр-лізі.

При цьому це четверте чемпіонство для Олександра Зінченка у складі Манчестер Сіті. Крім того, на його рахунку Кубок та Суперкубок Англії, а також чотири перемоги у Кубку ліги.

Можливо зацікавить