«Переможемо. Коли? Скоро»: одеські діти написали листи Борису Джонсону

«Переможемо. Коли? Скоро»: одеські діти написали листи Борису Джонсону

Дітлахи із Одеси напислаи листи главі британського уряду Борису Джонсону у відповідь на його звернення до маленьких українців. У своїх посланнях малеча дякує за підтримку.

Про це повідомляє Суспільне. Одеса.

Напередодні політик звернувся до маленьких українців. Він наголосив, що вірить у перемогу України й додав, що діти вчать усіх бути сильними та гідними. 

Написала у відповідь прем’єр-міністру дев’ятирічна Анастасія. Дівчинка зазначила, що радіє підтримці від Великої Британії:

«Те, що Борис Джонсон нас підтримує і те, що Україна переможе і «українські діти, ви не самі». Я написала: «Дякуємо вам, Борис Джонсон, за те що нас підтримуєте. Ми вас любимо».

За словами волонтерки Сабіни Никитенко, написати відповідь британському політику діти захотіли самі.

«Наші чудові українські дітки виявили таку ініціативу. Навіть діти знають, що Борис Джонсон написав листа до наших діточок. Він сказав про те, що Україна обов’язково переможе, що він в нас вірить та головне він сказав, що ми не самі, що нас готові підтримати всі, тим паче Велика Британія. На нашу думку, це важлива частина як патріотичного виховання наших діточок, тим паче це була їх ініціатива», – зазначила Сабіна.

Написала своє звернення й дев’ятирічна Дарія:

«Дорогий Борис Джонсон, дякуємо вам за підтримку, ми переможемо. Ми вас любимо. Бажаю щастя і здоров’я. Переможемо. Коли? Скоро».

Восьмирічному Валерію та п’ятирічному Яну допомагала писати листи їхня мати Наталія. Вона розповіла, що це жест подяки пану Джонсону.

«Його увага до нашої країни, вона, дійсно, від серця йде, від душі й співпереживає разом з нами. І те, що зараз наші дітки йому подяку писали – це такий відповідний жест, щоб він також знав, що ми йому дуже вдячні», – зазначила Наталія.

Можливо зацікавить