Погрожують та повідомляють про загибель українських військових: Волинян попереджають про шахраїв

Погрожують та повідомляють про загибель українських військових: Волинян попереджають про шахраїв

Останнім часом почастішали випадки, коли до рідних українських військових телефонують з невідомих або прихованих номерів з погрозами або повідомленнями загибель чи перебування в полоні того чи іншого бійця.

Переважна більшість таких дзвінків здійснюється з прихованих номерів, - повідомляє волинський адвокат, відомий правозахисник військових Василь Нагорний на своїй сторінці у Фейсбук.

«Практично всі дзвінки йдуть з оркської країни чи тимчасово окупованих територій, номери, як правило, приховані (приватні) або українських операторів», - повідомляє Нагорний.

«Найкращий рецепт – блокування таких номерів. Посилайте нах… і блокуйте. Що толку, якщо правоохоронці встановлять номер, що це дзвінок з непідконтрольних територій чи з-за проєбріка. Якщо у вас щось йокнуло в серці (наприклад, ваш син чи тато давно не на звязку і перебуває в зоні бойових дій), і ви вважаєте, що можливо інформація може бути достовірно, ні в якому разі не продовжуйте діяти самостійно, не перераховуйте коштів, не телефонуйте за вказаним телефоном. Єдиним правильним рішенням є звернення в СБУ чи поліцію! Далі вам підкажуть як діяти, зроблять оперативний супровід, щоб вивести шахраїв на чисту воду або отримати достовірну інформацію», - пише волинський адвокат.

 

Можливо зацікавить