Помер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм Протасовим

Помер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм Протасовим

2 червня у Володимирі відбулось прощання із Сергієм Протасовим. Помер військовий 31 травня на військовому полігоні унаслідок хвороби. У нього залишились дружина, дочка та сестра.

Про це повідомили на сторінці громади у Фейсбуці.

Сергій Протасов народився 29 червня 1975 року у Володимирі. Навчався у Володимир-Волинському агротехнічному технікумі, служив у прикордонних військах, після чого ще три роки віддав службі у ЗСУ. Останні роки працював водієм громадського транспорту. З початком повномасштабної війни пішов захищати нашу державу.

«Сергій був дійсно героєм. Тільки настала повномасштабна війна, відразу пішов на захист нашої країни. Він готувався до виконання бойового завдання, проходив відповідний вишкіл і навчання, та був готовий іти на південні та східні рубежі. Але життя склалося так, що прийшла хвороба і тепер ми прощаємось ще з одним нашим захисником. Сьогодні болить серце, тому що в нашій країні вже 8 років іде війна. Ми бачимо дошку пам’яті на площі Героїв, яка формувалась всі ці роки, постійно збільшувалась. Але за останні злощасні 100 днів ця дошка пам’яті стала, фактично, вдвічі більшою. Прийміть щирі співчуття від усієї громади. Ми обіцяємо, що всі будуть пам’ятати Сергія, ту добру справу, яку він провадив», - розповів перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Помер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм ПротасовимПомер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм ПротасовимПомер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм ПротасовимПомер через хворобу: У Володимирі попрощалися із Захисником України Сергієм Протасовим

Можливо зацікавить