Помер відомий волинський хірург

Помер відомий волинський хірург

19 травня помер  заступник медичного директора з хірургічної роботи Медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади, висококласний хірург  Олександр Тимофійович Федорчук.

Про це повідомляють на сторінці закладу.

Олександр Тимофійович, народився 16 травня 1965 року у селі Карпилівка Ківерцівського району Волинської області. Там виріс і закінчив школу. ​У 1984 році закінчив Ківерцівське медичне училище. З 1984 року по 1986 проходив службу в армії. Після армії вступив до Тернопільського медичного інституту ім. академіка І.Я.Горбачевського, який закінчив з відзнакою у 1993 році.​​Далі - 3 роки навчався в магістратурі при Тернопільському медичному інституті, захистив науково-кваліфікаційну роботу і здобув ступінь “Магістра” за спеціальністю “хірургія”.

​​Після закінченню магістратури, протягом 3-х років працював лікарем-хірургом Острожецької районної лікарні в Рівненській області.​​З серпня 1999 – працював лікарем- хірургом Волинського обласного госпіталю інвалідів війни, а з листопада 1999 року — лікарем - хірургом у відділенні загальної хірургії Луцької міської клінічної лікарні. З 2001 року – заступник медичного директора з хірургічної допомоги підприємства і паралельно навчався в заочній аспірантурі при Тернопільській медичній академії ім. І.Я.Горбачевського, здобувши науковий ступінь кандидата медичних наук за спеціальності “хірургія”.

За час роботи зарекомендував себе висококваліфікованим лікарем, цілеспрямованим у своїй роботі. Мав високий рівень знань та лікарського мислення. Володів і втілював в практику нові методи лікування. Був хорошим наставником молодих спеціалістів, керівником лікарів-інтернів.

Вперше на Волині запровадив застосування лазерних технологій при хірургічній патології лапароскопічним методом. Вагомий внесок зробив у створенні відділення малоінвазивної хірургії, де надається кваліфікована медична допомога жителям міста, області та інших регіонів України.

​Постійно працював над підвищенням свого професійного рівня шляхом втілення в практику нових досягнень медичної науки був учасником науково-практичних конференцій, з’їздів та пленумів хірургів України.​

​Олександр Тимофійович, був надзвичайно хорошою людиною, користувався авторитетом та повагою серед працівників та пацієнтів, був чуйним та уважним у ставленні до хворих та працівників лікарні, відданим громадянином і патріотом нашої країни України. Виховав двох дочок, які за прикладом батьків обрали нелегкий шлях медичних працівників задля служіння людям.

Адміністрація та колектив Комунального підприємства «Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади» глибоко сумує з приводу смерті колеги. Прощання з Олександром Тимофійовичем Федорчуком відбудеться завтра, 20 травня, о 12-й годині у Луцькому кафедральному Свято-Троіцькому соборі.

Можливо зацікавить