Продають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік Луцька

Продають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік Луцька

У ЖК “Струмочок” , що в с. Струмівка біля Луцька, продають готовий таунхаус із ремонтом. Двоповерхове приміщення має загальну площу 175,3 м2 та внутрішній дворик. Ціна - 150 000 $.

Про це йдеться на сайті Будівельної компанії «Інвестор».

У площу таунхауса врахований гараж, що розташований поруч із будинком та велика засклена тераса.

На першому поверсі - простір для відпочинку з виходом на засклену терасу, окрема кухня та санвузол. На другому поверсі - дві спальні, кабінет, велика ванна кімната та гардероб.

В усіх кімнатах - сучасний ремонт та меблі, також будинок повністю облаштований побутовою технікою.

Продають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік Луцька

Продають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік ЛуцькаПродають таунхаус із ремонтом та меблями неподалік Луцька

ЖК “Струмочок” - це котеджне містечко поблизу Луцька, де збудовано 89 таунхаусів і 29 котеджів. Територія - понад 7 га, тут заплановано облаштування зони відпочинку з дитячими ігровими та спортивними майданчиками. Неподалік від комплексу знаходиться ліс. У «Струмочку» буде закрита територія під охороною та відеонаглядом, паркомісця для мешканців комплексу та їхніх гостей.За детальнішою інформацією звертайтеся до відділу продажів:

Телефон: 096 030 20 10

Адреса: м. Луцьк, вул. Коперника, 13 (3 поверх),

м. Луцьк, вул. Супутника, 6 а (ЖК «Супернова»)

Сайт: investor.lutsk.ua

Facebook: investorlutsk

Інстаграм: bud.investor

Youtube: Інвестор

Можливо зацікавить