Ракетний удар по луцькій нафтобазі: СБУ повідомила про підозру командиру полку російської авіації

Ракетний удар по луцькій нафтобазі: СБУ повідомила про підозру командиру полку російської авіації

Російський військовий віддав злочинний наказ про удар по об’єкту в Луцьку. Прокуратура встановила особу командира полку російської авіації. Йому повідомили про підозру. 

Про це повідомила Волинська обласна прокуратура.

Командиру 23-го винищувального авіаційного полку 303-ї змішаної авіаційної дивізії 11-ї армії військово-повітряних сил і протиповітряної оборони повітряно-космічних сил російської федерації заочно повідомлено про підозру у застосуванні засобів ведення війни, заборонених міжнародним правом, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, а також у відданні наказу на вчинення таких дій (ч. 2 ст. 28, ч.1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, командир полку віддав підлеглому військовослужбовцеві злочинний наказ, на виконання якого 27 березня 2022 року літак фронтової авіації збройних сил росії зі штатним озброєнням вилетів з аеродрому тимчасового базування неподалік міста Барановичі у республіці білорусь та, не заходячи у повітряний простір України, здійснив пуск крилатої ракети, яка влучила в нафтобазу в місті Луцьку Волинської області.

Влучання ракети в незахищений об'єкт цивільної інфраструктури завдало майнової шкоди на суму понад 136 млн грн.

Підозрюваного буде оголошено у розшук задля його затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.

Ракетний удар по луцькій нафтобазі: СБУ повідомила про підозру командиру полку російської авіаціїРакетний удар по луцькій нафтобазі: СБУ повідомила про підозру командиру полку російської авіаціїРакетний удар по луцькій нафтобазі: СБУ повідомила про підозру командиру полку російської авіації

 

Можливо зацікавить