росія використала 60% високоточної зброї, - розвідка

росія використала 60% високоточної зброї, - розвідка

За даними української військової розвідки, російські окупанти вже використали понад 60% запасів високоточного озброєння.

Про це повідомив заступник очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький у своєму телеграм-каналі.

«За нашими даними, якщо говорити про високоточну зброю, то використано вже близько 60 відсотків запасів. По деяким видам, навіть і більше – 70%. Є відповідні нормативні вимоги по тому пороговому рівню, який необхідно тримати в військах, і по тих же самих "Іскандерах" цей пороговий рівень майже настав.

Вони змінили тактику застосування такого озброєння. Якщо раніше по об’єкту застосовувалося 2 чи 4 ракети, то зараз чітко обирається об’єкт, ціль, це від 8 до 12 ракет різного формату. Або балістичні, або крилаті ракети наземного, або морського, повітряного базування, для того, щоб бути готовим вразити цю ціль. 

Ми бачимо зміни, і ми розуміємо, що ресурс високоточного озброєння, високоточних боєприпасів у РФ на граничному рівні», - написав Скібіцький. 

Також він додав, що в перші два місяці широкомасштабного вторгнення Росія завдавала хаотичних ударів високоточними ракетами.

Можливо зацікавить