Росію офіційно позбавили права прийняти Суперкубок УЄФА з футболу у 2023 році

УЄФА позбавив Росію права прийняти матч за Суперкубок УЄФА в 2023 році.

Про це повідомляє прес-служба Союзу європейських футбольних асоціацій

Відтак футбольний поєдинок за Суперкубок УЄФА-2023 буде зіграний в Афінах. Матч відбудеться в столиці Греції в середу, 16 серпня, на стадіоні «Георгіос Караїскакіс».

Таке рішення було прийнято 25 січня на засіданні виконавчого комітету організації в швейцарському Ньоні.

Відомо, що діючим переможцем Суперкубка УЄФА є мадридський "Реал". У серпні 2022 року вони перемогли німецький "Айнтрахт" з рахунком 2:0.

Читати також:

•  Збірна Аргентини здолала національну команду Франції у вирішальному матчі чемпіонату світу-2022. Поєдинок на стадіоні «Лусаїл-Айконік» завершився з рахунком 3:3, а в серії пенальті більш влучними виявилися аргентинці.
  • Представники ФІФА відібрали у вболівальників прапор полку «Азов» під час матчу Чемпіонату світу-2022.

Можливо зацікавить

Організовувала вибори в ДНР, аби приєднатися до Росії: на Волині судили колаборантку

Із фестивалю у Сочі на псевдовибори у Луганськ: іноземна молодь налагоджувала «міжнародні відносини» з окупантами

Тимощук

Зрадник з Луцька Тимощук, відповідаючи на закиди, заявив, що представляє Росію

У луцькому гіпермаркеті «Там Там» продають посуд від росіянки Юлії Висоцької
фото

футбол війна Росія

«Подобається жити в Росії»: польський футболіст розповів, чому він та лучанин Тимощук досі грають у країні-терористці

Ракети курсом на Луцьк: що відомо про ранкову масштабну повітряну тривогу

Збитки на 12 млрд доларів: хакери з України на кілька хвилин «поклали» сотні сайтів у Росії