Що сказав світ про виступ Зеленського у Мюнхені? ОГЛЯД ПРЕСИ

Що сказав світ про виступ Зеленського у Мюнхені? ОГЛЯД ПРЕСИ

ВСН підготував огляд відгуків провідних медіа.

Спойлер: слова Зеленського вони трактують як критику Заходу.

Роджер Коен із New York Times пише, що під час виступу Зеленський нагадав Заходу про те, що повинно було стати незабутнім уроком з європейського минулого і дорікнув їм в “умиротворенні”.

Далі журналіст продовжує: "Звісно, ​​умиротворення — це слово з особливо відгукується тут, у Мюнхені, де у 1938-му прем’єр-міністр Великої Британії Невілл Чемберлен дозволив Гітлеру анексувати частину Чехословаччини для «захисту» на її території етнічних німців, в обмін на обіцянку миру. Після повернення до Лондона Чемберлен оголосив про «мир у наш час».”

Яке відношення ця історія має до сьогодення — читачі розуміють самі.

The Times of Israel також пишуть про засудження Зеленським політики “умиротворення” щодо Росії. Його слова про необхідність чітких дій зі сторони західних союзників, видання трактує як натяк на прохання про військову та економічну допомогу.

Згадали вони також заяву Президента США Джо Байдена про те, що рішення Зеленського покинути Україну в час можливого вторгнення Росії для виступу на конференції було “не мудрим”, а вже на зустрічі із віце-президенткою США Камалою Гарріс, президент вкотре почув, що Сполучені Штати серйозно ставляться до будь-якої загрози Україні.

Американське видання Axios пише, про те як  Зеленський засуджує НАТО за їхню політику буцімто відкритих дверей і його заклик  таки встановити часові рамки для вступу України до альянсу. 

Написали Axious і про його критику ”запізнілих” санкцій щодо Росії, а той час як Захід неодноразово заявляв  про можливість її вторгнення. 

Зеленський заявив, що санкції після бомбардувань йому не потрібні. 

Французьке видання France 24 згадує ті ж самі тези українського лідера: критику Зеленським політики умиротворення Заходу, часові рамки для вступу України в НАТО і те, що Україна хоче миру.

 

Можливо зацікавить