Серед лісів та біля озера: який вигляд має казкове житло для переселенців на Волині

news image

Дитячий табір в селі Озеро на Волині перетворився на житло для переселенців, це організував шведський центр допомоги.

У цьому центрі з перших днів війни приймають внутрішньо переміщених осіб. Зараз тут живе сотня переселенців і вони мають для цього комфортні умови, - йдеться у сюжеті «ФактиICTV».

Шведи фурами привезли будматеріали і за декілька днів бригада закордонних будівельників зібрала корпус. Тут є й теплові помпи для обігріву, будинки ергономічні. Це наочний приклад, як можна швидко звести нове комфортне житло для людей, які сьогодні його потребують.

У табор кипить робота - тут мостять бруківку, мурують нові приміщення, ремонтують старі. Раніше тут оздоровлювали дітей, близько 2 тисяч з усієї України. Та з початком повтомасштабного вторгнення цей табір став прихистком для тих, хто рятувався від ворожих ракет. Більше сотні людей, які тут оселилися - з Харківщини. Діана, її чоловік та четверо дітей виіхали з села на Харківщини за тиждень після наступу оупантів. Кажуть, виїхали заради дітей, заради їхнього спокою.

Родину забезпечили всі необхідним - одягом, їжею, тут вони і працюють, облаштовують свій побут та покращують умови життя.

Детальніше - у сюжеті.

Можливо зацікавить