Співак з Луцька MONATIK зізнався, чому не йде воювати

news image

Український виконавець MONATIK відверто розповів, що в перші дні повномасштабної війни планував долучитися до захисту України в лавах бійців. Однак згодом він усвідомив, що буде більш корисним на інформаційному та творчому фронті, адже нічого не знає про воєнну справу.

Таке рішення співака схвалила і його сім'я, яка дуже хвилювалася за батька. Про це Дмитро Монатік розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну на YouTube «Люкс FM», - передає Обозреватель. 

«Мене рвало на частини. Я багато вів дискусій з дружиною, казав, що всі воюють і я мушу їхати. Але поруч були діти і сказали: А сім'я? Що нам робити, коли ти поїдеш? Сім'я для мене завжди була важливим фактором, тому я хотів, щоб їм було зручно, і сам ламався на частини», – розповів зірка.

Співак поділився, що телефонував своїм знайомим, які давно воюють, щоб порадитися з ними, але отримав аналогічну відповідь. Товариші порекомендували виконавцеві залишатися там, де він буде кориснішим.

«Я у військовій справі просто 0. І мені не соромно це сказати. Я б розгубився, питав би, як перезаряджати автомат. Взагалі не можу уявити, що я вбиваю когось», – зізнався Монатік.

Він додав, що в перший день повномасштабної війни уявляв себе в танку на фронті і відчув «внутрішній сюр», бо все життя намагався нести добро своєю творчістю.

Співак ухвалив для себе рішення продовжувати писати вірші та пісні, щоб надихати українців на боротьбу та життя.

Можливо зацікавить