Столтенберг закликав членів НАТО посилити підтримку України

news image

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що війна проти України, яку агресорка Росія розпочала 24 лютого, йде не за планом президента-диктатора Володимира Путіна. Тож він закликав країни НАТО посилити допомогу Україні.

Про це інформує ТСН.

«Він (Путін - Ред.) думав, що зможе взяти Україну під контроль за кілька днів. Українські сили, їхня хоробрість, їхня відданість дозволили витіснити російські сили з району на півночі навколо Києва. Потім українці змогли зупинити російський наступ на Донбасі, а тепер українські сили змогли повернути територію. Це дуже обнадійливо і свідчить про професіоналізм українських сил, мужність українського народу, а також про силу українського політичного керівництва», - висловився генсек.

Він також наголосив на тому, що членам Альянсу потрібно активізувати та посилювати підтримку України. За словами Столтенберга, йдеться не лише про Україну, а й про їхню підтримку. Адже важливо, аби «президент Путін не переміг в Україні».

Генеральний секретар НАТО зауважив, що українські Збройні сили мають отримувати ще більш досконалу зброю. Адже підтримка союзників та партнерів «кожного дня змінює ситуацію на полі бою».

«Нам потрібно бути готовими до зими. Зима наближається. Ми також дуже зосереджені на тому, як забезпечити більше зимового одягу та спорядження для українських сил, а також бути готовими, що європейці сплачують вищі рахунки за електроенергію, вищі ціни на продукти харчування. Але моє послання до Європи полягає в тому, що ми платимо ціну, яка вимірюється в євро. Україна щодня платить ціну, яка вимірюється життями, втраченими щодня. Тому ми просто повинні об’єднано підтримати Україну. І сьогоднішня ескалація президента Путіна робить це навіть біль важливим», - наголосив Єнс Столтенберг.

 

Можливо зацікавить

news teaser

Звільнена з російського полону парамедикиня Мар’яна Мамонова народжувала у Луцьку

news teaser
фото

Наймолодший боєць ТрО Волині замість побачень і маминого борщу обрав окопи

news teaser
відео

Звільнений із російського полону захисник Маріуполя освідчився коханій

news teaser
відео

На Волині школярам фахово пояснюють, що робити, якщо завила сирена

news teaser
фото

У Польщі підтримали громаду з Волині: подарували спорядження і спецодяг для пожежників, майже на 26 тисяч злотих

news teaser

На Волині держкордон не порушено. Пішов восьмий місяць війни, - Генштаб ЗСУ

news teaser

В Україні створили фонд, який виплачуватиме нагороду за дані про російських терористів

news teaser

Звання Героя України присвоїли солдату Сергію Сові, чия рука із синьо-жовтим браслетом стала символом звірств РФ

news teaser

Україна скликає термінове засідання Радбезу ООН через «референдуми»