Судитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштину

Судитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштину

На Волині слідчі завершили та скерували до суду кримінальне провадження щодо чотирьох фігурантів, які здійснювали незаконні операції з бурштином. Зловмисники до семи років можуть провести за ґратами.

Про це повідомив Сектор комунікації поліції Волинської області.

Слідством встановлено, що  період з січня по грудень 2021 року волинянин  облаштував приміщення, співвласником якого він є, під цех з переробки бурштину у сировину, з метою подальшого його збуту на території Волинської області та за межі України. Для цього він залучив ще трьох спільників.

Організована злочинна група незаконно роздобувала, переробляла, зберігала, перевозила та збувала бурштин, законність походження якого не підтверджується відповідними документами.

Під час кількох санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів понад 100 кг бурштину у сировині та декоративних елементах на понад 120 тис. грн.

Усім чотирьом фігурантам повідомлено про підозру у  збуті, придбанні, зберіганні, перевезенні та переробці бурштину, законність якого не підтверджується відповідними документами, вчиненими повторно, в складі організованої групи за ч. 3 ст. 28 ч.1 ст. 240-1 та ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 240-1 Кримінального кодексу України. Їм обрали запобіжний захід – домашній арешт.

Нині слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП у Волинській завершили досудове розслідування. Кримінальне провадження з обвинувальним актом скерували до суду.

Зловмисникам загрожує, зокрема, до семи років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Судитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштинуСудитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштинуСудитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштинуСудитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштинуСудитимуть чотирьох волинян, які організували незаконний цех із переробки бурштину

 

Можливо зацікавить