У Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарунки

У Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарунки

Своїй одинадцятій дитині Світлана з смт Цумань тішиться по-особливому. Каже: існувала загроза, тому народжувати вирішила не у Ківерцях, а у луцькому пологовому будинку. Сподівалася на професіоналізм медиків та наявність високоточного обладнання. І не помилилась.

Тож тепер її чоловік Андрій тримає на руках здорову дівчинку, котру подружжя планує назвати Розою, - йдеться на сайті Луцької міської ради. 

Виписка породіллі співпала із Міжнародним днем захисту дітей, тому у коридорах клініки — людно. Разом із рідними молодих батьків сьогодні вітали також міський голова Ігор Поліщук, голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода та директор Луцького клінічного пологового будинку Сергій Сябрук.

П’ятеро мам, які поїдуть з клініки додому у середу, 1 червня, отримають подарунки від Луцької міської ради та фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» - стільці для годування, дитячий одяг, манежі та ігрові килимки.

«До Міжнародного дня захисту дітей у нас є гарна традиція — вітати молодих мам, які виписуються із пологового будинку. Сьогодні це п’ятеро діточок.

Дякувати Богу, у нас на Волині одна із найкращих демографічних ситуацій в Україні. Дякуємо людям за те, що вони обрали наш пологовий будинок для народження своєї дитини. Сподіваємося, що високий рівень професіоналізму та виявлена персоналом турбота залишить приємне враження від перебування в міському пологовому будинку», - розповів міський голова Ігор Поліщук.

Батьки новонароджених малюків — зворушені. Мовляв, така увага з боку влади та благодійників дуже доречна. Тим паче зараз, коли в країні йде війна і є перебої з виплатою соцдопомоги, а чимало людей взагалі без роботи.

Цікаво, що медперсонал пологового ніколи не залишався осторонь серйозних свят. Породіллям дарують дитячі книги, постільну білизну, солодощі. Адже турбота — це прояв поваги до тих, від кого залежить український генофонд, - каже директор комунального закладу Сергій Сябрук.

У Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарункиУ Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарункиУ Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарункиУ Луцькому пологовому для молодих батьків роздали подарунки

Від початку повномасштабної війни у луцькому пологовому народилося майже триста дітей. Були породіллі з Київської, Запорізької, Луганської та Миколаївської областей. Місцевий заклад обирали не лише з причини вимушеного переїзду, а й через хороші рекомендації. Адже Луцький клінічний пологовий будинок – у п'ятірці кращих в Україні.

Можливо зацікавить