У Луцьку просять повідомити про наявний транспорт

У Луцьку просять повідомити про наявний транспорт

Луцький об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки просить надати відомості про наявність та технічний стан транспортних засобів і техніки. 

Так, відповідно до Положення про військово-транспортний обов'язок, який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року № 1921 (в редакції Постанова КМУ від 17.06.2015 року №405), керівникам підприємств, організацій та установ (незалежно від форм власності), які зареєстровані у Луцькій міській територіальній громаді, невідкладно до 17.06.2022 року надати до Луцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки відомість про наявність і технічний стан транспортних засобів і техніки, станом на 01 червня 2022 року відповідно до додатку 1 Постанови.

За більш детальною інформацією щодо військово-транспортного обов'язку звертатись в Луцький об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85а, каб. 416, контактний телефон: 75 14 31.

 

Можливо зацікавить