У Маріуполі росіяни влаштували екскурсію всередині драмтеатру

У Маріуполі росіяни влаштували екскурсію всередині драмтеатру

Після розбору завалів драмтеатру у Маріуполі Донецької області та відкриття скверу для вільного відвідування, окупанти влаштували "автопробіг волонтерів" з червоними прапорами по місту.

Крім того, росіяни проводять екскурсію всередині драмтеатру. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко в Telegram.

"Цинізму окупантів немає меж. Справжнє свято на костях. Тепер ми бачимо, як виглядає Драмтеатр зсередини. Як поводяться окупанти і їх ставлення до горя Маріуполя. І ще одна деталь. Більше у Драмтеатрі не можна годувати голубів. Вони теж всі зникли", - написав Андрющенко.

 Бомбу на драматичний театр Маріуполя окупанти скинули з літака 16 березня. Загинули 600 людей, за даними ЗМІ.

20 травня російські окупанти закінчили розбирати завали драмтеатру в Маріуполі, у який самі ж і поцілили. Також вони вивезли всі тіла людей, які там загинули.

"Тепер ми ніколи не дізнаємося, скільки насправді було вбито цивільних маріупольців російською бомбою в драматичному театрі", - написав радник мера Петро Андрющенко.

"Шефство" над зруйнованим і знищеним Росією Маріуполем у Донецький області можуть віддати Чечні. Кадировців планують використати для придушення спротиву в місті. Тут 17 травня відбулася "робоча" зустріч із "відновлення Маріуполя". У ній взяли участь представники окупаційної адміністрації, депутат Держдуми Росії Дмитро Саблін, який був куратором окупації Маріуполя з 2014 року. Також можновладці з Чечні Адам Делімханов та Ахмед Долгаєв.

За два місяці російська армія вбила в Маріуполі вдвічі більше людей, аніж німецькі нацисти за два роки окупації міста під час Другої світової війни.

Можливо зацікавить