У травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром Ульяницьким

У травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром Ульяницьким

Лучани попрощалися з 52-річним військовослужбовцем 52-річним Олександром Ульяницьким, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів.

У п'ятницю, 26 травня, у Кафедральному соборі Святої Трійці Героя відспівали. Про це повідомили у Луцькій міській раді.

Лучанин Олександр Ульяницький був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 7 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Нова Кам’янка Нововоронцовського району Херсонської області.

17 травня йому мало б виповнитися 53 роки.

«Олександр не лише не даремно прожив своє життя – він його славно завершив. Він здійснив подвиг, пожертвувавши собою заради того, щоб ми з вами жили і щоб Україна не була в рабстві. Це і є справжня слава – віддати своє життя за інших за прикладом Господа Ісуса Христа. Віримо, що Олександр уже долучився до небесного легіону і буде молитися за нас та за перемогу України», – сказав у скорботній промові протоієрей Олександр Родченков.

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисником. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

Олександра Ульяницького поховали на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!

У травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром УльяницькимУ травні мав бути день народження: у Луцьку попрощалися із Героєм Олександром Ульяницьким

Можливо зацікавить