У волинській громаді працюють пожежники-добровольці

news image

На Волині у Поромівській громаді створили добровільне пожежне формування. Всі добровольці, працюють на своїй роботі, а за потреби, збираються й виїжджають за сигналом тривоги.

Про це розповідає Суспільне.

До пожежного формування Поромівської громади увійшли 25 людей: двоє професійних рятувальників, решта – місцеві жителі.

Микола Тюхта – за фахом фельдшер. До бригади доєднався на добровільних засадах, бо може допомогти, надати медичну допомогу.

У волинській громаді працюють пожежники-добровольці

Пожежну машину для добровільної бригади Поромова передали партнери з Польщі. Вони також допомогли з амуніцією й технічними засобами. За прикладом польських добровільних формувань планують налагодити роботу й волиняни.

Голова Поромівської громади Олег Савчук – також входить до пожежного добровільного формування. Він розповідає, що задум створити таке формування був ще до війни, але не було ні потрібної техніки, ні екіпірування. У планах, – каже голова громади, – взяти на постійну роботу водіїв, які б цілодобово чергували в пожежній частині. Поки все це вони роблять на власному ентузіазмі.

Керівник Володимирського райуправління Державної служби надзвичайних ситуацій В’ячеслав Процюк каже, що на території Володимирського району ще одна добровільна пожежна дружина є в Зимнівській громаді. Чоловік зауважує, що такі формування можуть швидше реагувати на надзвичайні ситуації.

Можливо зацікавить