У Володимирі після воєнного стану подорожчає тепло

news image

Влада Володимира вирішила наперед підняти тарифи на тепло. Старі тарифи в громаді діятимуть до закінчення у Україні воєнного стану і ще півроку по тому. 

Про це пише ВолиньUA.

Вчора, 22 вересня 2022 року, на виконкомі розглянули питання про встановлення економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, що надаються КП «Володимиртепло». Під час розгляду цього питання головний спеціаліст відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій Оксана Виваль, зауважила, що дані тарифи вступлять в дію лише через шість місяців після того, як воєнний стан буде припинено або скасовано.

Член виконкому Руслан Яцій зауважив, що невідомо, коли закінчиться воєнний стан і поцікавився як можна сьогодні встановлювати тарифи. На що Оксана Виваль відповіла, що цього вимагає законодавство, адже згідно постанови по ціноутворенню тарифи діють лише з 1 жовтня 2021 року по 30 вересня 2022 року і попереднім рішенням виконкому продовжену дію старих тарифів.

«Дійсно це позиція Міністерства розвитку громад і територій, яка говорить, що незважаючи на військовий стан маємо встановити ці тарифи, - зауважив мер Володимира Ігор Пальонка. - Мешканці міста не варто хвилюватися, оскільки ці тарифи застосовувати не будуть».

Окремим пунктом зазначено, що дані тарифи вступають в дію через шість місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, та діють до 30 вересня 2023 року.

Отож у перспективі тарифи за якими мешканці Володимира платитимуть виглядатимуть так: виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення - 2391,07 грн./Гкал (з ПДВ), бюджетних установ та організацій - 4016,952 грн./Гкал (з ПДВ), інших споживачів - 6793,944 грн./Гкал (з ПДВ); послугу з постачання гарячої води для населення - 151,73 грн./1 куб.м (з ПДВ), бюджетних установ та організацій - 256,84 грн./1 куб.м (з ПДВ).