Український рок-гурт «Друга Ріка» зіграє концерт у Луцьку

Український рок-гурт «Друга Ріка» зіграє концерт у Луцьку

У Луцьку відбудеться благодійний акустичний концерт українського рок-гурту «Друга Ріка».

Виступ 18 березня пройде у рамках туру «Інша Ріка», який було зупинено через повномасштабне вторгнення Росії в Україну. Частина зібраних коштів буде направлена на підтримку Збройних сил України.

Це буде перший з моменту повномасштабної війни концерт гурту у Луцьку.

«Інша Ріка» - це улюблені пісні гурту в акустичному виконанні, серед яких «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші. Це знайома всім енергетика гурту, але нетрадиційно нове звучання - глибоке, чуйне, з акцентом на вокал та чистий звук інструментів.

«Якщо хтось коли-небудь запитає мене, який концерт чи який тур ви переносили найчастіше, я неодмінно скажу, що це тур «Інша ріка», який ми переносили двічі, і зараз ми повертаємося до цих концертів, не дивлячись на воєнний стан в країні. Причини прості: ми маємо певні зобов’язання перед всіма, хто придбав квитки, а також продовжуємо свою благодійну діяльність, оскільки потреби ЗСУ не зменшуються», - прокоментував відновлення туру фронтмен гурту Валерій Харчишин.

«Друга Ріка» відома багатьом шанувальникам українського року вже протягом 26 років. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну музиканти займаються волонтерською діяльністю: виступають для військових, підтримують благодійні ініціативи, зокрема по відновленню зруйнованих міст, та грають благодійні концерти, прибуток з яких йде на закриття потреб ЗСУ.

Нещодавно гурт випустив новий трек «Чи ти почув», який також пролунає на концерті в акустичній версії. Пісня присвячена всім зруйнованим містам та постраждалим жителям України через агресію російських окупантів.

Подія відбудеться у Палаці Культури на вулиці Богдана Хмельницького, 1, а придбати квитки можна тут.

Читайте також:

Можливо зацікавить