Український військовий розповів про пекельні бої під Бахмутом

Український військовий розповів про пекельні бої під Бахмутом

Біля Бахмута і у самому місті тривають постійні бої, що вже перетворилися на «справжнє пекло». Росіяни намагаються встановити контроль над трасою Костянтинівка-Бахмут. А на заміну найманцям прийшли десантники.

Про те, що відбувається у місті-фортеці розповів український військовий Володимир Назаренко, пише УНІАН.

«Вже п'ять-шість місяців під Бахмутом справжнє пекло. Противник постійно атакує. І ми можемо більше спостерігати за тим, як змінюється погода, яка, до речі, дуже сильно впливає на боєздатність, бойовий дух і побутові умови кожного військовослужбовця», - каже заступник командира батальйону "Свобода" 4-ї бригади швидкого реагування Нацгвардії Володимир Назаренко.

Він вважає, що тепер найманців ПВК «Вагнер» замінили російськими десантниками. Але, попри цвсе захисники України «роблять неймовірну роботу і є справжніми героями».

 «Ворог намагається взяти під контроль трасу Костянтинівка-Бахмут. У нього це не виходить. Наші бійці намагаються щосили: Збройні Сили і Нацгвардія роблять неймовірну роботу, вони справжні герої. Ворог несе величезні втрати ... "Вагнер" практично повністю знищений. На зміну їм прийшли десантники, які також майже щодня зазнають втрат не тільки в живій силі, але і в бронетехніці», - сказав Назаренко.

Читати також:

  • Український президент розповів про ситуацію на фронті. За його словами, вона залишається дуже складною, зокрема під Бахмутом і Вугледаром Донецької області, де йде не просто штурм.
  • У Дніпрі медики цілодобово приймають поранених бійців з передової, більшає захисників з Бахмутського напрямку з тяжкими ушкодженнями від ворожих обстрілів.