Українці в Канаді здобули три нагороди

Українська збірна з веслування на байдарка і каное виборола три нагороди на чемпіонаті світу, що триває у канадському Галіфаксі.

Про це сповіщає Міністерство молоді та спорту України.

Володаркою золотої нагороди стала каноїстка Людмила Лузан на дистанції 1000 метрів. Вона фінішувала з найкращим результатом – 4.47, 90 хв.

Раніше дівчина виграла «срібло» світової першості в парі з Анастасією Четверіковою серед каное-двійок на дистанції 500 метрів.

Дворазова призерка Олімпійських ігор-2020 свою перемогу на чемпіонаті світу присвятила Батьківщині.

«Я щаслива, що у мене є шанс представляти Україну, захищати честь держави на спортивних дистанціях так, як це роблять наші воїни на фронті. Ми разом доводимо, що наша країна - непереможна!», - висловилася Людмила.

Бронзову нагороду Україні принесла чоловіча байдарка-четвірка. Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін увійшли до трійки найкращих на дистанції 500 метрів.

Зазначається, що 7 серпня, у заключний день змагань, українці боротимуться за медалі ще у семи фіналах.

Можливо зацікавить

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

УПЛ Минай

Отримав ігрову практику: футболіст з Волині подорожчав у десять разів

УПЛ

«Недарма щосереди у футбол на воротах граю»: з коментатором з Волині стався курйоз на матчі Прем'єр-ліги

червона картка

Футболіст з Волині награв на вилучення за десять хвилин

В'ячеслав Шевчук Рух УПЛ

«Відома футбольна постать»: лучанин став генеральним менеджером клубу Прем'єр-ліги

війна марафон
відео

Легкоатлетка з Волині тренує до Бостонського марафону дівчинку, яка втратила обидві ноги у Краматорську

Кварцяний Євро-2024

Україна - Ісландія: відомий тренер з Луцька прокоментував матч фіналу плей-оф відбору на Євро-2024

Війна змусила двічі покидати свій дім: історія переселенки з Донеччини, яка вчить волинянок фітнесу