В ЗСУ пояснили, як зараз проходить мобілізація в Україні

news image

В Україні мобілізація розпочалася з 24 лютого 2022 року та триває постійно та без жодних хвиль. ЗСУ шукають фахівців для нових видів озброєння.

Про це повідомив начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних сил України полковник Роман Горбач.

«У більшості випадків громадяни сьогодні викликаються до територіальних центрів комплектування з метою уточнення військово-облікових даних. Рішення про мобілізацію громадянина приймається після висновку медичної комісії про придатність до військової служби», - йдеться у повідомленні.

За його словами, особовий склад, який раніше не проходив служби призивається до навчальних центрів, де, відбувається навчання за визначеними спеціальностями. А далі вони прибувають до військових частин на конкретні посади.

«Громадяни, які мобілізуються з досвідом військової служби та нетривалою перервою у проходженні служби можуть відправлятися одразу до бойових військових частин», - пояснив Горбач.

Він повідомив, що зараз ЗСУ потрібні фахівці як для нових зразків озброєння, так і для поповнення втрат. У першу чергу мобілізують людей за визначеними обліково-військовими спеціальностями.

Читати також:

  • На блокпостах Львова, на в'їздах та виїздах з міста, масово зупиняють авто для вручення повісток чоловікам. Повістки видають в місті і перехожим, а також доставляють військовозобов'язаним адресно.
  • В Одесі представники військкомату силою затримали та доставили до службового приміщення чоловіка, якому намагалися  вручити йому повістку.  Після того як відео із затримання потрапило до Мережі, військові пояснили, що військовозобов’язаний громадянин ображав та принижував співробітників центру комплектування та соцпідтримки.